INFORMACJE DLA KANDYDATÓW DO SZKOŁY
TERMINY KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH

Proponowane terminy konsultacji indywidualnych.

Prosimy zapisywać się telefonicznie za pośrednictwem Sekretariatu szkoły (tel. 32 2596841).

W razie dużego zainteresowania postaramy się poszerzyć naszą ofertę o dodatkowe terminy lub dodatkowe instrumenty.

instrument

nauczyciel

data

godzina

nr sali

 

 

 

 

 

akordeon

Michał Opeldus

19.03.2019 r.

godz. 15.00-16.05

sala 407



26.03.2019 r.

godz. 18.00-19.00

sala 407

 

 

 

 

 

fagot

Marek Krzemiński

15.04.2019 r.

godz. 15.00-16.00

sala 404

 

 

 

 

 

flet

Aneta Pawlik

19.03.2019 r.

godz. 14.00-14.30

sala 305



28.03.2019 r.

godz. 14.00-14.30

sala 305

 

 

25.04.2019 r.

godz. 14.00-14.30

sala 305






fortepian

Agnieszka Kopińska  

05.04.2019 r.

godz. 15.00-16.00

sala 415



12.04.2019 r.

godz. 15.00-16.00

sala 415

 

 

 

 

 

fortepian

Agnieszka Korcz

20.03.2019 r.

godz. 18.30-19.30

sala 305



27.03.2019 r.

godz. 18.30-19.30

sala 305






fortepian jazzowy

Bartosz Kalicki 

02.04.2019 r.

godz. 17.30-18.30

sala 309



 

 

 

gitara

Rafał Jarczewski

19.03.2019 r.

godz. 13.00-14.45

sala 406



02.04.2019 r.

godz. 13.00-14.45

sala 406






gitara

Marcin Szermański

30.04.2019 r.

godz. 17.45-18.30

sala 416



 

 

 

kontrabas

Maciej Spychała

08.04. 2019 r.

godz. 13.00-14.00

sala 418

 

 

15.04.2019 r.

godz. 18.00-20.00

sala 418






obój

Paulina Kończal

26.04.2019 r.

godz. 16.00-16.45

sala 404

 

 

27.04.2019 r.

godz. 9.00-10.00

sala 404

 

 

 

 

 

organy

Brygida Tomala

19.03.2019 r.

godz. 13.30-14.40

sala 107



16.04.2019r.

godz. 13.30-14.40

sala 107






puzon

Marek Łukaszczyk

wtorek

godz. 15.30-16.30

sala 414




godz. 19.00-20.00

sala 414

 

 

 

 

 

saksofon jazzowy

Jarosław Bothur

28.03.2019 r.

godz. 15.00-16.00

sala 401



09.04.2019 r.

godz. 19.00-20.00

sala 401






saksofon klasyczny

Michał Siudeja

26.03.2019 r.

godz. 17.00-19.00

sala 204

 

 

29.03.2019 r.

godz.19.00-20.30

sala 402






skrzypce

Monika Szweda  

19.03.2019 r.

godz. 18.50-19.35

sala 403



26.04.2019 r.

godz. 18.50-19.50

sala 403

 

 

 

 

 

skrzypce

Anna Szabelka

09.04.2019 r.

godz. 17.00-18.00

sala 417



24.04.2019 r.

godz. 14.00-16.00

sala 417

 

 

 

 

 

śpiew jazzowy

Beata Bednarz

27.03.2019 r.

godz. 13.00-14.00

sala 406






śpiew jazzowy

Marcelina Gawron

15.04.2019 r.

godz. 13.30-15.00

sala 410



24.04.2019 r.

godz. 12.45-13.45

sala 304






śpiew klasyczny

Justyna Bachowska

27.03.2019 r.

godz. 18.30-19.15

sala 203



17.04.2019 r.

godz. 18.30-19.15

sala 203






śpiew klasyczny

Piotr Rachocki

18.03.2019 r.

godz. 14.00-15.30

sala 408



22.03.2019 r.

godz. 13.00-14.20

sala 408






śpiew klasyczny

Benon Maliszewski

29.03.2019 r.

godz. 17.00-17.45

sala 405



26.04.2019 r.

godz. 17.00-17.45

sala 405






trąbka

Marek Pietras

21.03.2019 r.

godz. 17.00-18.00

sala 414

 

 

04.04.2019 r.

godz. 17.00-18.00

sala 414






wiolonczela

Danuta Sobik-Ptok

20.03.2019 r.

godz. 17.45-18.45

sala 418



12.04.2019 r.

godz. 13.00-14.00

sala 418



.